Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 28.04.2017, 01:40

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту
Головна » 2014 » Лютий » 5 » ПРОМІНЧИКИ СОНЦЯ ПОСЕРЕД ПЕРШОГО ЛЮТОГО
13:26
ПРОМІНЧИКИ СОНЦЯ ПОСЕРЕД ПЕРШОГО ЛЮТОГО

ПРОМІНЧИКИ СОНЦЯ ПОСЕРЕД ПЕРШОГО ЛЮТОГО

Того дня, всупереч прогнозам синоптиків про посилення снігів та заметілі у Херсоні, ще з ранку щедро засяяло сонце, тож на термометрі цілком логічно потеплішало на кілька градусів. І це стало першим своєрідним добрим знаком для тих, хто приїхав на традиційну зустріч випускників нашого ліцею.

Але навіть таких, дещо поліпшених погодних умов, було б абсолютно замало, аби всі ми – колишні та нинішні вчителі, колишні та нинішні учні - не додали б світлих нюансів до такої роками вже традиційно-узвичнаєної події як зустріч випускників. І хоча цьогоріч за офіційним сценарним задумом все було значно скромнішим, ніж минулого, ювілейного року, і на парадному вході не стрічав їх голосистий хор і жива музика, зате за щирістю емоцій, відвертих діалогів усе спрацьовувало в унісон щедрості сонця.

…Переступивши поріг ліцею, вони поспіхом розкривали паперові згортки, в які були сховані від морозу ніжні квіти, – то все для того, аби пошвидше вручити цю красу своїм класним керівникам, улюбленим викладачам і навіть однокласницям. І прямо тут, на вході, – дружні обійми, запитання, спомини, і вчительські сльози на очах. І від радості, і від звичайної розчуленості, і від смутку, що нечасто є змога побачитись із своїми учнями – вже такими мудрими, добрими сім’янинами, самодостатніми, впевненими, спортивними, красенями та красунями. Не було меж емоціям під час зустрічей із минулорічними випускниками – все ще таке свіже в пам’яті, ніби ще вчора сиділи за партами, писали контрольні, диктанти, бігали стометрівки, випускали газети та радіопередачі, втрапляли в кумедні ситуації. Але ще більшого градусу сентиментів набирали бесіди із тими, хто закінчив тоді ще СШ№29 тридцять п’ять років тому…

Переглядів: 260 | Додав: licey | Рейтинг: 5.0/2
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2017
Конструктор сайтів - uCoz