Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 18.08.2017, 15:37

Головна » 2014 » Вересень » 18 » Самоврядування у ліцеї
Самоврядування у ліцеї

18 вересня 2014 року у нашому навчальному закладі відбулися дебати між кандидатами у президенти ліцею. Учасники виборчих перегонів ретельно готувалися до цієї події: згуртували однодумців, розробили власні передвиборчі  програми та оприлюднили їх, випустивши агітаційні плакати.

Відкрила дебати заступник директора ліцею Аліса Василівна, а  слідкував за дотриманням процедури учитель правознавства Володимир Сергійович.

Аудиторія, де проходили дебати, була переповнена. І учні, і вчителі задавали кандидатам питання стосовно подальшого покращення студентського самоврядування, перспектив розвитку ліцею, підвищення його іміджу… Особливо активними були наймолодші ліцеїсти -  учні 5 класу.

Кандидати у президенти ліцею:

• Гелетіна Надія, 11 клас
  • Жижко Захар, 9клас
  • Буренко Діана, 9 клас
  • Макарова Владислава, 9 клас
  • Крючкова Анастасія, 8 клас.

Зичимо  їм успіхів у виборах, які відбудуться у середу 24 вересня.

$IMAGE7$

" />$IMAGE7$