Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 26.09.2017, 23:06

Головна » 2017 » Травень » 10 » Вшановуємо ветеранів
Вшановуємо ветеранів

Напередодні Травневих днів – Дня Пам'яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом  учні 10 класу ліцею журналістики,  економіки та правознавства  разом з класним керівником Деревянко Нікою Геннадіївною традиційно відвідали ветеранів, якими опікуються вже не один рік.

З привітаннями та подарунками вони завітали у гості до дітей війни.

Радо зустрічала їх  Микитась Анна Григорівна:  ветеран праці, заслужений працівник бавовняної промисловості, колишня працівниця Херсонського бавовняного комбінату.

Відвідали  десятикласники і  Горбаньову Валентину Степанівну – учасника бойових дій  в Афганістані, яка теж є дитиною війни. Валентина Степанівна – частий гість у ліцеїстів, учасник багатьох позакласних заходів.

Категорія: Виховуємо патріота України | Переглядів: 37 | Додав: Ирина | Рейтинг: 5.0/1