Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 20.11.2017, 14:57

Головна » 2017 » Жовтень » 29 » Ще одна перемога
Ще одна перемога

У Херсоні пройшов ІІ тур обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини»

Опубліковано в Новини відділу загальноосвітніх навчальних закладів

24 жовтня у трьох навчальних закладах міста: ЗОШ І-ІІІ ст. №55 (Комсомольський район), ЗОШ І-ІІІ ст. №28 (Суворовський район); ЗОШ І-ІІІ ст. №50 (Дніпровський район) пройшов другий тур щорічного обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини», у якому взяли участь діти-переможці І туру - читачі шкільних бібліотек міста.

Засновниками та організаторами Ігор є управління культури Херсонської обласної державної адміністрації, управління освіти науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації та КЗ «Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки» Херсонської обласної ради. Організатор змагання серед читачів шкільних бібліотек у м. Херсоні – управління освіти Херсонської міської ради.

До участі у турнірі були запрошені учні 4-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів усієї Херсонської області.

І тур проводився з 11 квітня до 30 вересня у публічних бібліотеках, у тому числі спеціалізованих бібліотеках для дітей, а також у бібліотеках загальноосвітніх навчальних закладів сіл, селищ, міст усієї області, зокрема й у шкільних бібліотеках Херсона. Змагання учасників проводились за ігровими картами:

- для учнів 4-5 класів - «У пошуках знайомих незнайомців (тваринний світ Херсонщини)», «Зелене диво Херсонщини (рослинний світ рідного краю)»;

- для учнів 6-7 класів – «Херсонські ерудит-мандри (пам’ятники та пам’ятні місця, топоніміка краю)», «Лицарі Таврійського краю (козацька доба в історії Херсонщини)»;

- для учнів 8-9 класів – «Літературний круїз (письменники Херсонщини)», «Етнічний калейдоскоп Херсонщини», «Мистецька палітра Херсонщини».

За результатами тестування у ІІ турі компетентні члени журі турніру визначили кращих знавців рідного краю у кожній віковій категорії у всіх трьох районах міста.

у Корабельному районі:

Старша група

І - Маркова Єлизавета, учениця 8 кл. гімназії №1

ІІ - Данюк Дмитро, учень 9-А кл. гімназії №3

ІІІ - Потапенко Михайло, учень 8 кл. Ліцею ЖЕП.

Колектив ліцею вітає Михайла з перемогою та зичить йому подальших творчих успіхів!

Переглядів: 33 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0