Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 26.09.2017, 22:59

Головна » 2017 » Вересень » 15 » Щедрі дари осені
Щедрі дари осені

Дню міста присвячується

15 вересня у Херсонському навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа  ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства" з нагоди 239-ї річниці було проведено святкову виставку поробок з природнього матеріалу «Щедрі дари осені».

Тематика виставки: золота осінь  та святкування 239-ї річниці рідного міста Херсон.

Критеріями оцінювання були: назва композиції, оформлення, захист, відповідність заданій тематиці та креативний підхід.

За результатами  огляду виставки комісією у складі: заступників директора Коннової О.Г. та Дригваль В.Л., педагога-організатора Мокроусової К.О. складено відповідні протоколи оцінювання, винесено рішення.

Перше місце вибороли  учні 5 класу, класний  керівник Довгалюк О.М

Друге місце розділили між собою учні 8 класу (класний керівник Холодирь Ю.М.) та 11 класу (класний керівник Деревянко Н.Г.)

Третє місце посіли шестикласники (класний керівник Шалагіна Н.О.) та семикласники. (класний керівник Макова Н.Ю.)

Щиро вітаємо наших переможців! Нехай доля ваша буде такою ж щедрою, як золота осінь!

Переглядів: 38 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0