Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 13.11.2018, 07:47

Головна » 2018 » Листопад » 5 » Школа економіки
Школа економіки

На канікулах – до Школи Економіки!

Промайнули осінні канікули,  і учні провели їх по-різному: в екскурсійних поїздках,  гостюючи у родичів чи просто вдома у рідному місті. Група учнів 9-11 класів Херсонського ліцею журналістики, економіки та правознавства з 29 жовтня по 2 листопада навчалися у Школі економіки (SCHOOL OF ECONOMICS) при ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

Відкриваючи роботу Школи, декан економічного факультету Вікторія Грановська зазначила, що кожен учень матиме змогу отримати знання з основ економіки, випробувати свої сили навчатися  у вищому навчальному закладі,  зрозуміти сутність та усвідомити вибір майбутньої професії.

Формат навчання у Школі передбачав програму захоплюючих лекцій і семінарів, дискусій та ділових ігор, тренінгів та виїзних практичних занять.

Завідувач  кафедри загальноекономічних дисциплін, доцент  Крикунова В.М. розкрила слухачам сутність людського капіталу, його складові, значення освіти для майбутнього успішного професійного та особистого життя.

Доцент кафедри загальноекономічних дисциплін Ковальов Д.В. провів заняття з теми «Концепції грошового обігу в ринковій економіці». Школярі мали змогу дізнатися про існуючі  концепції походження грошового обігу та найбільш актуальні концепції ліберальні.

Старший викладач кафедри прикладної математики та економічної кібернетики Кавун Г.М. приготувала для школярів математичні розваги. Вони вчилися розв’язувати нестандартні задачі, проявляти свої інтелектуальні здібності та кмітливість.

Доцент кафедри загальноекономічних дисциплін Несін Ю.М. провів заняття на тему «Презентація себе як особистості» (бізнес-англійська), під час якого школярі мали змогу спілкуватися англійською мовою, вчилися працювати в міні-командах, презентувати себе як особистість.

Доцентом цієї ж кафедри Рудік Н.М. проведено заняття на тему «Аналіз поведінки споживача». Школярі розглянули модель поведінки споживача, аналізували процес прийняття рішень споживачем відносно обсягів і структури споживання, узагальнили правила управління споживчою поведінкою, способи її раціоналізації.

Старший викладач загальноекономічних дисциплін Виноградова Т.І. провела урок на тему «Лідерство та керівництво». Виконання учнями вправ на планування дій дозволило їм зрозуміли різницю між керівником групи та лідером, дослідити почуття, які виникають у підлеглих до лідерів, у залежності від поведінки в останніх,  проаналізувати особливості поведінки людей в екстремальних ситуаціях.

Після цікавого психологічного тренінгу на учнів ще чекало виїзне заняття (ПП Урсуленко ТМ «Оса»). Діти ознайомилися з організацією виробництва, процесом вироблення та збереження продукції. Учні змогли більше дізнатися про різницю між ручною та технічною працею, а також прослідкувати шлях товару від виробника до покупця. А ще господарі  пригостили школярів смачними та запашними пельменями.

Навчання у Школі економіки значно розширило економічний світогляд школярів, збагатило їх знання основ економіки, які безперечно знадобляться у подальшому житті.

По завершенню навчання декан економічного факультету Грановська В.Г. в урочистій обстановці вручила слухачам сертифікати. Учасники ж висловили щиру подяку спікерам і координаторам Школи економіки ХДАУ, захоплення змістом її програми, а також поділилися думками про те, що отримані знання допоможуть їм у виборі майбутньої професії.

Переглядів: 22 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0