Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 18.06.2018, 02:32

Головна » 2018 » Травень » 24 » Скоро канікули
Скоро канікули

Скоро канікули!

Останні дні навчального року особливі: контрольні роботи написані, підсумкові оцінки виставлені, підручники до бібліотеки здані…  Правда, учням 9 і 11 класів треба наполегливо готуватися до ДПА та ЗНО.

А ось п’ятикласники продовжують активно подорожувати та вивчати рідний край. Разом із старшим науковим співробітником Херсонського краєзнавчого музею  Підгайним Михайлом Миколайовичем відправилися на екскурсію до Гідропарку вивчати рослинний світ. Ще побували у зоопарку, пограли у футбол-волейбол та просто поніжилися на сонечку.

Учнів 6 та 7 класів чекала цікава зустріч з начальником регіонального відділення АБ «Південний»  Слюсарем Василем Володимировичем. Разом із менеджером цього ж банку він провів цікаве заняття з фінансової грамотності. За активну участь учні отримали сертифікати та подарунки.

Переглядів: 47 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0