Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 15.12.2017, 03:43

Головна » 2017 » Жовтень » 3 » Співпраця з ХДАУ
Співпраця з ХДАУ

Меморандум про співпрацю в дії

15 вересня 2017 року відбулася знакова подія для колективу Херсонського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа  ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства" Херсонської міської ради: підписано Меморандум про співпрацю  між ліцеєм та Державним вищим навчальним закладом «Херсонський державний аграрний університет».

У рамках співпраці 3 жовтня 2017 року для учнів 10 класу ліцею викладачі кафедри публічного управління та адміністрування організували зустріч з доцентом кафедри менеджменту організацій Світланою Юріївною Болілою, яка провела лекцію з теми «Споживач в економіці: його поведінка та особливості вибору».

А ще школярі  мали нагоду дізнатися  про  спеціальність «Менеджмент»: вимоги до фахівців,  умови їх підготовки, сфера працевлаштування та ін.

Ліцеїсти щиро вдячні університету за таку цікаву форму роботи та з  нетерпінням чекають наступних зустрічей.

Переглядів: 40 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0