Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.10.2018, 06:11

Головна » 2018 » Лютий » 17 » Співпраця з ХДАУ
Співпраця з ХДАУ

Про економіку - англійською

16 лютого 2018 року у ліцеї журналістики, економіки та правознавства Херсонської міської ради у рамках співпраці з профорієнтаційної роботи відбулася зустріч завідувача кафедри економічної теорії та аналізу Херсонського державного аграрного університету, кандидата економічних наук, доцента Вікторії Миколаївни Крикунової з учнями 11 класу.

Валентина Миколаївна провела навчальне заняття українською та англійською мовами. Це дало можливість ліцеїстам  поглибили свої знання з теми «Економічний вибір» та попрактикуватися  у засвоєнні економічних термінів англійською мовою.

А ще  завідувач кафедри ознайомила майбутніх випускників з  вимогами ринку праці до сучасних фахівців, звернула увагу на  необхідність не тільки мати глибокі та ґрунтовні знання з фаху, але й вільно володіти іноземними мовами.

Валентина Миколаївна поділилася враженнями про своє стажування  у штаті Огайо (США), розповіла про свою наполегливу роботу із самовдосконалення. Ліцеїсти жваво спілкувалися з гостею, задавали багато питань стосовно вибору професії, щиро дякували за змістовне спілкування і, звичайно ж, запросили на наступну зустріч.

Переглядів: 97 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0