Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 23.07.2017, 17:38

Головна » 2017 » Квітень » 2 » Спогади про канікули
Спогади про канікули

Весняні канікули у ЛЖЕП

Змістовними та результативним, радісними та веселими запам’ятають цьогорічні весняні канікули наші ліцеїсти та вчителі.

За цей період було проведено заплановані консультації для учнів, учителі взяли участь у тренінгах з психології, провели нараду з питань навчально-виховної роботи та визначали пріоритетні завдання на останню  четверть.  Четверо учителів пройшли чергову атестацію, підтвердивши вищу кваліфікаційну категорію та свої звання.

А ще група учнів разом з учителем Ольгою Михайлівною Довгалюк здійснили сповнену незабутніх вражень подорож до Закарпаття та Львівщини.  Вони побували у замку Паланок в Мукачево та у палаці Графа Шенборна, у Невицькому замку біля Ужгорода та в Ужгородському замку-музеї… А ще просто гуляли вулицями Львова, Мукачева та Ужгорода, знайомилися з історичними місцями, милувалися красою природи та архітектурних пам’яток. І, звичайно ж, дружно ласували смаколиками у Львівській "Майстерні шоколаду".

Вчителі ж відправилися на екскурсію до Одеси, де ознайомилися з давньою історією цього краю. Пройшлися визначними місцями, захоплювалися чудовою архітектурою та вулицями, що чепурилися до всесвітньо відомої Одеської гуморини.  Надзвичайно цікавою та змістовною була екскурсія  до  унікальної  міської садиби, в стінах якої ось уже майже століття розташовується Одеський Будинок вчених. Старовинний садибний комплекс є видатною пам'яткою історії, архітектури та містобудування і має відповідний своїм значенням офіційний статус.

Впевнені, що такі активні канікули стануть гарним стимулом до успішного фінішу цього навчального року.

Переглядів: 111 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0