Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 24.07.2017, 21:38

Головна » 2014 » Грудень » 23 » СВЯТКОВИЙ НАСТРІЙ
СВЯТКОВИЙ НАСТРІЙ

День Святого Миколая

19 грудня у нашому ліцеї панувала особлива святкова атмосфера.    Ще б пак, адже це – День Святого Миколая. А він, як відомо,  обдаровує солодощами чемних, слухняних, працьовитих дітей. З  самого ранку учні  обмінювалися радісними новинами, що поклав їм  Миколайчик під подушку. А в ліцеї на них чекало ще багато приємних  сюрпризів. Учні старших класів ходили до молодших, вітали їх зі    святом, а ті в свою чергу пригощали їх.

Цього дня учні 5 класу разом зі своїм класним керівником Галиною  Миколаївною Петренко влаштували справжнє родинне свято «Святий гість».  Закликаючи в гості Святого Миколая, діти розповідали як намагаються бути чемними, справедливими,  як прагнуть гарно вчитися … Запрошували  Миколая до себе в гості піснями, танцями, театральними постановками. П’ятикласників зі святом прийшли привітати не тільки батьки, близькі люди, а й їх шефи – одинадцятикласники ліцею.

І хоча попереду ще тиждень навчання, але в атмосфері вже відчувається  наближення новорічних та різдвяних свят і зимових канікул.

Переглядів: 220 | Додав: Ирина | Рейтинг: 5.0/2