Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.10.2018, 06:22

Головна » 2018 » Жовтень » 8 » Святкуємо День учителя
Святкуємо День учителя

До Дня працівників освіти  у ліцеї відбулося  урочисте зібрання колективу. Відкрила його привітанням педагогічного колективу директор ліцею Завгородня Ірина Едуардівна. А потім усі присутні вітали і саму Ірину Едуардівну із заслуженою відзнакою  – Почесною грамотою  Голови обласної державної адміністрації Гордєєва Андрія Анатолійовича. Грамотою  Голови Корабельної районної у місті Херсоні ради Наталії Чорненької було нагороджено  учителя фізичної культури та захисту Вітчизни Петрика Миколу Гавриловича.

Привітання на адресу учителів від імені батьківського комітету ліцею прозвучало від Любенко Оксани Іванівни.

А далі учителів вітали ліцеїсти, які підготували святковий концерт. Приємно відзначити, що наші учні вміють не тільки гарно вчитися, але й надзвичайно талановиті, відкриті та щирі.

Переглядів: 49 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0