Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 20.03.2018, 05:17

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту
Головна » 2015 » Лютий » 8 » Тиждень безпеки життєдіяльності дитини
19:10
Тиждень безпеки життєдіяльності дитини

Відповідно до плану навчально-виховної роботи у Херсонському ліцеї журналістики, економіки та правознавства  з 02 лютого по 07 лютого 2015 року пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності дитини. 

      Його метою було: провести  комплекс заходів з організації і забезпечення збереження життя та здоров'я всіх учасників навчально-виховного процесу, сформувати у ліцеїстів  належний рівень навичок самозбереження, безпечної поведінки у навколишньому середовищі.

      Реалізувати поставлену мету вдалося через проведення різноманітних педагогічних заходів: занять, позакласних заходів, зустрічей, тренінгів.

     Підготовка та проведення Тижня безпеки  життєдіяльності дитини здійснювалася у тісній співпраці з Комсомольським  районним управлінням юстиції у м. Херсоні, Комсомольським райвідділом міліції Херсонського міського управління УМВС України в Херсонській області та Комсомольською районною організацією Товариства Червоного Хреста України.

Учні всіх класів переглянули та обговорили фільми  «Варто знати кожному» та «Небезпечні знахідки».

     Начальник Комсомольського  районного управління юстиції  у м. Херсоні Саприкіна Віта Володимирівна та  головний спеціаліст цього ж управління Гукасян В. Л. провели з учнями уроки-тренінги з теми  «Правовий режим під час надзвичайних ситуацій. Алгоритм поведінки учнів під час під час надзвичайних ситуацій».

     Провідний фахівець Комсомольського районного відділу міліції Херсонського міського управління УМВС України в Херсонській області Ремньов Олексій Валерійович провів для  учнів та педагогічних працівників ліцею   заняття   з теми «Дії населення при виникненні надзвичайних ситуацій та загрози терористичних актів».

     Голова Комсомольської районної організації Товариства Червоного Хреста України Мельник Людмила Анатоліївна розповіла про діяльність волонтерського руху,  пояснила, як організована служба пошуку, нагадала правила надання першої долікарської допомоги.

Проведений  комплекс заходів,  безперечно, не є разовим. Здійснюється  активна роз’яснювальна робота з батьками  та учнями щодо поведінки  у випадках надзвичайних подій і ситуацій, при знаходженні вибухонебезпечних та підозрілих предметів.

Дирекцією ліцею вжито також  заходів з посилення охорони навчального закладу, встановлено відеореєстратор, налагоджено відеоспостереження при вході до ліцею та на першому поверсі.

Питання  безпеки та захисту життя,  здоров’я учнів і працівників ліцею щоденно у полі зору адміністрації навчального закладу.

Переглядів: 289 | Додав: Ирина | Рейтинг: 5.0/2
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2018
Конструктор сайтів - uCoz