Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 18.11.2017, 07:35

Головна » 2017 » Березень » 23 » Тиждень хімії
Тиждень хімії

Екологічна конференція

У рамках Тижня хімії, що проходить у нашому ліцеї, відбулася шкільна екологічна конференція «Радіація у нашому житті». Під керівництвом учителя хімії Домарацької Світлани Іванівни учні 10 класу підготували надзвичайно цікавий захід. Ліцеїсти виступили зі змістовними та цікавими доповідями, які дозволили слухачам здійснити екскурс  до витоків знань про радіацію, пройти шляхами наукових досліджень та винаходів. «Експерти» розповіли про використання радіації у різних сферах господарства, про користь, яку це явище надає людству. Поряд з цим було зазначено, якої шкоди може завдавати радіація і як людина може керувати цим явищем та розумно його використовувати. «Медики» досліджували вплив радіації на здоров’я людини. А учениця 7 класу представила до загальної уваги результати дослідження рівня радіації в будівлі школи та на прилеглій території.

Згадали учні і трагічні події на Чорнобильській АЕС. Усі присутні хвилиною мовчання ушанували пам’ять ліквідаторів аварії, що віддали своє життя у боротьбі з цією грізною та безжальною силою.

А ще були проникливі вірші, чарівні мелодії скрипки, хореографічні композиції, які емоційно підсилили виступи учасників конференції.

Такі заходи, безперечно, є надзвичайно результативними, оскільки  не тільки  розширюють світогляд учнів, а й  знаходять відгук у їхніх серцях.

Переглядів: 76 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0