Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 13.11.2018, 08:30

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту
Головна » 2017 » Травень » 9 » Тиждень молодого учителя
15:55
Тиждень молодого учителя

 Методична мозаїка Школи молодого вчителя

     З 03.05 по 05.05 2017 року у нашому ліцеї було проведено Тиждень молодого вчителя.

    Молоді вчителі: Дригваль Вікторія Леонідівна, Ковалик Яна Василівна, Холодирь Юлія Михайлівна, Шалагіна Наталія Олександрівна працюють у школі перший рік, але вони вже встигли адаптуватись до умов праці в навчальному закладі. Про це вони яскраво продемонстрували під час методичного тижня молодих вчителів «Шанс».

    Молоді колеги розпочали Тиждень з висвітлення своїх листівок «Я – особистість», в яких вони розповіли про свої перші враження про школу, цікавинки зі шкільної парти та мрії на майбутнє.

    Потім педагоги закладу були запрошені на відкриті уроки та позакласні заходи своїх молодих колег.

   Завершився Тиждень підбиттям підсумків на святі утвердження молодого вчителя «Педагогічний світанок». Під час заходу молоді колеги були залучені до різноманітних конкурсів, демонструючи свої найкращі здібності як вчителя, вихователя та особистості. А наставники мали змогу поділитися з педагогічним колективом відкриттями щодо своїх молодих колег.

   Педагогічний колектив і адміністрація ліцею докладають максимум зусиль щодо виховання молодого вчителя як досвідченого педагога, який показав би учням приклад самовдосконалення, допоміг би їм знайти власний шлях до храму знань.

 Детальніше дивіться за посиланням    http://nvk-licey.ucoz.ua/index/metodichna_robota/0-38

Переглядів: 157 | Додав: Ирина | Рейтинг: 5.0/1
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2018
Конструктор сайтів - uCoz