Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 26.09.2017, 22:59

Головна » 2017 » Вересень » 7 » Тиждень олімпійського руху
Тиждень олімпійського руху

«Малі олімпійські ігри-2017»

З метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, формування в учнів фізичного і морального здоров’я у ліцеї журналістики, економіки та правознавства з 04 вересня до 08 вересня проводиться Олімпійський тиждень під гаслом «Рух заради життя!»

7 вересня  у ліцеї було урочисто відкрито «Малі олімпійські ігри-2017», на  які було запрошено корифеїв спорту:

•  Тихову Дар’ю Олександрівну,   майстра спорту з кульової стрільби,  чемпіонку Олімпійських ігор-2009  у Пекіні;
  • Туркова Володимира Володимировича, тренера з волейболу, майстра спорту;
  • Куруч Анастасію - тренера з волейболу;
  • Сильвестрову Ганну - тренера з волейболу.

На свято запрошені також Бурімова Ірина Михайлівна - головний спеціаліст управління освіти Херсонської міської ради та керівник Херсонського клубу таеквон-до «Кобуксон» Афанасьєв  Дмитро Володимирович зі своїми вихованцями, які підготували колоритний виступ.

Після урочистого відкриття Ігор на спортивному майданчику відбулися змагання юних спортсменів ліцею. Учні 5-7 класів взяли участь у «Веселих стартах», демонструючи свою спритність та спортивну майстерність у цікавих естафетах.

Учні 8-9 класів виборювали першість у змаганнях на футбольному полі.

А у змаганнях з волейболу команду 10-класників, які зустрілися  з командою одинадцятикласників,  завзято підтримали своєю участю учителі НВК та батьківський комітет 6 класу.

Запрошені гості - тренери з волейболу - з цікавістю спостерігали за грою ліцеїстів, допомагали в суддівстві команд .

Сьогоднішні «Малі олімпійські ігри» не тільки сприяли зміцненню фізичного здоров’я учнів та сили волі, а й створили гарний бадьорий настрій.

Переглядів: 45 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0