Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.10.2018, 06:17

Головна » 2018 » Вересень » 11 » Тиждень Олімпійського руху
Тиждень Олімпійського руху

Тиждень олімпійського руху в ліцеї

З метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, формування в учнів фізичного і морального здоров’я у ліцеї журналістики, економіки та правознавства було проведено  «Олімпійський тиждень – 2018».

На урочистому відкритті був присутній  Заслужений майстер спорту, срібний призер Олімпійських ігор, трикратний чемпіон світу, шестикратний призер чемпіонатів світу, багаторазовий чемпіон України, Голова Херсонського обласного відділення національного Олімпійського комітету України Кирсанов Сергій Федорович. Почесний гість подарував ліцею бібліотечку спортивної літератури, футбольні та волейбольні м’ячі… А головне – запевнив, що  сприятиме подальшому розвитку спорту в ліцеї.

Олімпійський тиждень завершився Днем здоров’я у Гідропарку, куди виїхав весь колектив навчального закладу. Насичені пізнавальна, спортивна та краєзнавча  програми, веселі ігри, – все це дало заряд енергії та гарного настрою ліцеїстам та  учителям.

Із самого початку  всіх захопила  гра-подорож «Цінуй і знай свій рідний край». Учням необхідно було пройти сім станцій: Астрономічна, Економічна, Географічна, Історична, Правознавча, Медична  та Хімічна. Тут на них чекали питання, вікторини, загадки, незвичні задачі.

Далі були змагання з волейболу, футболу, перетягування канату, біг у мішках, естафета…

І хоча примхлива вереснева погода не дозволила провести всі заплановані заходи, цей чудовий осінній день залишив у  пам’яті  приємні спогади.

Всім учасникам цього заходу, його організаторам і координаторам зичимо міцного здоров’я, бадьорості духу, творчих здобутків, миру, любові, добра, злагоди!

Переглядів: 79 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0