Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 23.07.2017, 17:36

Головна » 2017 » Лютий » 22 » Тиждень профорієнтації
Тиждень профорієнтації

Обираємо майбутню професію

В рамках Тижня профорієнтації до Херсонського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня  школа  ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства" на зустріч з  одинадцятикласниками завітали представники Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу.

Майбутні випускники, які навчаються за економічним профілем, ознайомилися зі спеціальностями, які пропонує коледж. Це   Облік і оподаткування, Фінанси, банківська справа та страхування, Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, Маркетинг, Готельно-ресторанна справа та Право.  Ліцеїсти отримали вичерпну інформацію про особливості роботи фахівців за цими спеціальностями,  сфери працевлаштування випускників коледжу, перспективи продовження навчання у ВНЗ ІУ рівня акредитації.

Студентка спеціальності   Облік і оподаткування Букур Олена та студент спеціальності  Підприємництво, торгівля та біржова діяльність Суслов Олександр розповіли про організацію та особливості навчального процесу на кожному відділенні  коледжу, про місця проходження виробничої практики, позакласні заходи та  цікаве студентське життя.

Викладач економічних дисциплін коледжу Замкова Світлана Миколаївна ознайомила ліцеїстів з цьогорічними правилами прийому до ВНЗ, презентувала фільм про коледж та  його випускників, які успішно працюють у різних сферах економіки.

Світлана Миколаївна   провела також урок з Фінансової грамотності на тему «Валюта та валютні операції».

Майбутні випускники ліцею значно розширили свої знання про світ професій. Це допоможе їм у виборі свого життєвого шляху.

Переглядів: 75 | Додав: Ирина | Рейтинг: 5.0/1