Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.01.2018, 06:23

Головна » 2017 » Жовтень » 20 » Турнір з фінансової грамотності
Турнір з фінансової грамотності

Вітаємо з перемогою!

У Херсонському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради шостий рік триває експериментальна робота за темою: «Науково-методичні засади впровадження фінансової грамотності в навчально-виховний процес навчальних закладів».

Учні 10 класу навчаються практичним аспектам фінансового планування, управління власними фінансами та відповідальної поведінки споживача фінансових послуг. Учні 5-9 класів на факультативних заняттях знайомляться з основними поняттями: фінанси, сімейний бюджет, доходи та витрати, заощадження, податки і т. ін.

20 жовтня  2017 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбувся ІV обласний етап регіонального учнівського турніру з курсу «Фінансова грамотність», у якому взяли участь 5 команд із Херсонської області.

Наш ліцей представляла команда 11-класників у складі: Бойко Дарія, Луцай  Дар’я, Петрусенко Єлизавета, Полієнко Маргарита. Керівник команди учитель економіки Гнесюк Ірина Семенівна.

У результаті наполегливої боротьби наші дівчата вибороли ІІІ місце.

Участь у турнірі дала можливість учням  поглибити знання з фінансової грамотності, відпрацювати навички колективної роботи, проявити своє вміння дискутувати, відстоювати власну думку  та толерантно ставитися до опонентів.

Висловлюємо подяку всім членам команди та зичимо їм успіхів у підкоренні Олімпу знань!

Переглядів: 47 | Додав: Ирина | Рейтинг: 5.0/1