Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 22.04.2018, 13:46

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту
Головна » 2015 » Лютий » 24 » У пошуках істини: херсонські ліцеїсти обговорювали необхідність державної реєстрації шлюбу
11:03
У пошуках істини: херсонські ліцеїсти обговорювали необхідність державної реєстрації шлюбу

         Загальновизнано, що саме з навичок публічно висловлюватися, обстоювати власну думку та чути думку іншого починається європейська демократія. Ще у Давній Греції Сократ свідомо провокував суперечки, називаючи себе при цьому «повитухою істини».

             Тож 20 лютого у Херсоні місцевою «агорою» став ліцей журналістики, економіки та правознавства. У його затишних стінах уміння вести дискусію демонстрували учні одинадцятого класу закладу, обговорюючи за участю фахівців у галузі права, психології, педагогіки та теології актуальне питання «Цивільний шлюб:  за і проти».

             Ліцеїсти показали високий рівень правової обізнаності, що відзначила головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової освіти та роботи Головного управління юстиції у Херсонській області Інна Симутенко, запрошена як експерт: «Сьогодні ліцеїсти вразили аудиторію виваженими й змістовними аргументами, глибоким вивченням юридичних та соціальних аспектів теми. Я вдячна директорові ліцею Ірині Завгородній та вчителям Олені Сердюк і Дмитру Балі за організацію заходу новітнього формату, адже дебати формують комунікативну культуру учнів, навички аналітичного мислення, толерантність, здатність працювати в команді, сприяють розвитку особистості школярів».

                  У ході зустрічі присутні мали змогу ознайомитись із тематичною відеопрезентацією психолога Оксани Жуковської, провідного спеціаліста центру планування сім'ї, та послухати натхненну розповідь священика Свято-Духівського кафедрального собору отця Костянтина.

                На думку експертів, найбільш повно, влучно та яскраво свої позиції проілюстрували Алевтина Яковлєва, Анна Дубич, Богдан Чорнобривий, Ніно Кечехмадзе й Анна Левченко. Ми  вітаємо талановиту учнівську молодь та зичимо  й надалі підвищувати правоосвітній рівень і вдосконалювати навички етичного ведення дискусії та ораторську майстерність.

Категорія: Виховуємо патріота України | Переглядів: 285 | Додав: licey | Рейтинг: 5.0/1
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2018
Конструктор сайтів - uCoz