Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 22.05.2018, 01:48

Головна » 2018 » Березень » 14 » Учнівське самоврядування в дії
Учнівське самоврядування в дії

Таке цікаве ліцейське життя!

Вимушена перерва у навчанні, спричинена лютуванням лютого,  не згасила юнацького запалу та ентузіазму. І з перших же днів навчання у березні наші ліцеїсти активно взялися не тільки за навчання, але й долучилися до заходів, що проводяться у місті.

Так, 12 березня учениці 10 класу Чмихун Анастасія та Урсуленко Юлія взяли участь у   Міському щорічному  конкурсі „Херсонщина пам’ятає...” у номінації «Вокал».

У книгозбірні Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара відбувся відбірковий етап екологічного конкурсу-гри серед шкільних екологічних гуртків «Думай глобально, дій локально». Конкурс організований комісією з питань екології та здорового способу життя Міського учнівського парламенту при управлінні освіти Херсонської міської ради.

Мета конкурсу – формування екологічної культури та виваженого ставлення до природи і природних ресурсів, а також поштовх до дотримання здорового способу життя як складової екологічної культури. Наш ліцей представляла команда у складі Ришкович Дар’ї (9 клас), Глазкової Тетяни, Литвиненко Тетяни, Боринця Максима (10 клас) та Анастюка Данила (11 клас).

А 13 березня команда ерудитів «Шкіпери» взяла участь у відбірковій грі «Що? Де? Коли?». Члени команди проявили вміння колективної гри, логічного мислення, нестандартного підходу до вирішення питань. До складу команди увійшли десятикласники: Боринець Максим, Глазкова Тетяна, Євсякова Євгенія, Котельникова Дар’я, Литвиненко Тетяна, Шинков Василь.

Переглядів: 64 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0