Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 24.11.2017, 19:43

Головна » 2015 » Січень » 7 » ВЧАТЬСЯ УЧИТЕЛІ
ВЧАТЬСЯ УЧИТЕЛІ

Поки школярі насолоджуються зимовими канікулами, вчителі ліцею продовжують працювати.

У рамках Всеукраїнського експерименту з теми «Науково-методичні засади впровадження фінансової грамотності в навчально-виховний процес  навчальних закладів» Ірина Семенівна Гнесюк провела майстер-клас для учителів ліцею. Заняття на тему «Фінансові помилки, які допускають більшість людей» настільки зацікавила слухачів, що вони запропонували проводити такі заняття  в позакласній роботі регулярно для учнів  усіх класів ліцею. Надійшли також  запрошення виступити на батьківських зборах.

Психолог ліцею Володимир Вікторович Писанець провів психологічний тренінг з питань взаємодії учителів та учнів у навчально-виховному процесі.

Переглядів: 270 | Додав: Ирина | Рейтинг: 5.0/2