Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 22.05.2018, 01:46

Головна » 2018 » Квітень » 7 » Весняні канікули
Весняні канікули

Весняні  канікули:  пізнавальні, веселі, незабутні!

Цьогорічні весняні  канікули п’ятикласники Херсонського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа  ІІ ступеня — ліцей журналістики, економіки та правознавства"  провели пізнавально та змістовно,  цікаво та весело.

Разом з класним керівником Ольгою Михайлівною Довгалюк та найактивнішими батьками традиційно вирушили у подорож:  здійснили сповнену незабутніх вражень поїздку по Закарпатській та  Львівській областях.

Вони провели чудову Вербну неділю у місті Лева: під час оглядової екскурсії милувалися старовинною архітектурою, гуляли затишними вуличками, побували у будинку з привидами, споглядали місто з Високого замку… А як же було  не завітати до «Криївки» — однієї з найвідоміших туристичних цікавинок Львова!

Закарпаття подарувало ліцеїстам знайомство зі  старовинними замками.

Ужгородський замок — фортифікаційна споруда, пам'ятка архітектури державного значення. Нині тут знаходиться  краєзнавчий музей, який і відвідали діти.

У закарпатському місті Мукачево учні побували у Замку Пала́нок — унікальному зразку середньовічної фортифікаційної архітектури з поєднанням різних стилів.

А невелике містечко Чинадієво привабило тим, що в ньому збереглися відразу два старовинних замки. Чинадіївська фортеця і палац Шенборнів, який по праву можна назвати одним з найкрасивіших замків України,  вразили школярів своєю історією та архітектурою.

Та чи не найбільшою радістю для дітвори був відпочинок  у барвистому селищі Лумшори. Тут на них чекало купання у чанах з гарячою мінеральною водою та пірнання у крижану воду вируючої гірської річки Турички.

Повернулися додому п’ятикласники сповнені незабутніх вражень, нових знань та яскравих емоцій. Впевнені, що такі активні канікули стануть гарним стимулом до успішного закінчення навчального року.

Переглядів: 62 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0