Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 22.04.2018, 13:46

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту
Головна » 2014 » Жовтень » 9 » ВІДКРИТТЯ КОНКУРСУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
21:21
ВІДКРИТТЯ КОНКУРСУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

V Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

9 вересня 2014 року в Херсонському ліцеї журналістики, економіки та правознавства проведено урочисте відкриття  I етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Цей конкурс проводиться з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

У вітальному слові під час  відкриття  Конкурсу директор  ліцею  Завгородня  І. Е. зазначила, що кожного року відбуваються численні заходи з обдарованою учнівською молоддю, оскільки олімпіади, конкурси, турніри сприяють створенню умов для виявлення талановитої учнівської молоді, реалізації її творчого та інтелектуального потенціалу. Обдаровані діти – це майбутнє нашої держави.

Учитель – методист Старунська  Н. В. акцентувала  увагу присутніх на тому, що кожен народ має свої традиції, свою культуру, свою історію і, звичайно ж, людей, які усе це створюють. Серед видатних особистостей, котрими пишаються українці, чільне місце належить Тарасу Шевченку – людині, чиє ім’я ототожнюється з Україною, чиє життя продовжується з буттям рідної держави, вбираючи в себе новий досвід народу, відгукуючись на його проблеми й живучи його долею. Пройшло  два століття з того часу, як світ почув пристрасне слово Кобзаря. Проте й сьогодні ми щиро захоплюємося його постаттю, його громадянською принциповістю й моральною чистотою, почуттям національної й соціальної справедливості, відданістю правді та свободі. Тож бажаємо нашим сьогоднішнім учасникам нових перемог та продовження кращих традицій талановитої молоді Херсонщини.

Голова журі Петренко  Г. М. звернула увагу конкурсантів на важливості грамотного оформлення роботи, потребі коректного формулювання думок та виявлення власного мовно-літературного обдарування чи поетичного таланту.

У привітаннях члени  журі конкурсу побажали учням успіхів на подальших  етапах змагань.

Відкриття конкурсу  супроводжувалося  виступами  читців – переможців Конкурсу минулого року  Крючкової Анастасії ( 8кл.), Чорнобривого Богдана (11кл.), музичним  супроводом  на  бандурі Антоненко Анни (11кл.).

У першому шкільному етапі конкурсу - 2014 візьмуть  участь близько 80 учасників -  учнів 5-11 класів.

 

 

Категорія: Виховуємо патріота України | Переглядів: 448 | Додав: Ирина | Рейтинг: 5.0/1
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2018
Конструктор сайтів - uCoz