ВІДКРИТТЯ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД - 9 Жовтня 2014 - НВК "Школа - ліцей журналістики ...
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 09.12.2016, 22:17

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту
Головна » 2014 » Жовтень » 9 » ВІДКРИТТЯ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД
18:59
ВІДКРИТТЯ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД

 

 

Графік проведення олімпіад у 2014 - 15 н. р.

 

Дата

Час

Аудит.

Класи

Предмети

 

11.10

І пара

Ауд. 25

7-10

Географія з краєзнавством

 

 

11 жовтня 2014 року

11.10

І пара

Ауд.26, 28

5-11

Математика

11.10

ІІ пара

Ауд.16,15

8-11

Історія

11.10

ІІ пара

Ауд.36

11

Екологія

11.10

 

ІІ пара

Ауд.38

5-6

Російська мова

18.10

ІІ пара

Ауд.41

5-6,11

Інформатика

 

 

18 жовтня 2014 року

18.10

ІІ пара

Ауд.14

6-11

Асторономія

18.10

І пара

Ауд.36

7-11

Біологія

18.10

І пара

Ауд.38

11

Українська мова і література

25.10

І пара

Ауд.16

7-11

Хімія

 

 

25 жовтня 2014 року

25.10

ІІ пара

Ауд.14

7-11

Фізика

25.10

ІІ пара

Ауд.27,25

7-11

Іноземні мови

25.10

І пара

Ауд.28

7-11

Світова література

 

                                                                                                                                        Додаток № 1

до наказу від ____ № ____

 

Склад журі

щодо проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у Херсонському навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства" Херсонської міської ради у 2014 - 15 н. р.

п/п

Предмет

Члени журі

Голова журі

1.

Математика

Чорна В.О., Берсеньова Д.М.,  Сердюк О.О.

Чорна В.О.

2.

Географія

Прокоп’єва О.В. , Гнесюк І.С.,  Бала Д.О.

Прокоп’єва О.В

3.

Біологія,

Екологія

Прокоп’єва О.В, Довгалюк О.М., Бала Д.О.

Довгалюк О.М.

4.

Інформатика

Коннова О.Г., Чорна В.О., Берсеньова Д.М.,

Коннова О.Г.

5.

Українська мова та література

Старунська Н.В., Петренко Г.М.,  Юдіна І.А.

Старунська Н.В.

6.

Історія

Прядко Л.С., Мальований В.С., Старунська Н.В.

Прядко Л.С.

7.

Фізика

Астрономія

Бала Д.О., Чорна В.О., Берсеньова Д.М.

Бала Д.О.

8.

Світова література

Макова Н.Ю.,Шуміхіна О.В., Юдіна І.А.

Макова Н.Ю.

9.

Іноземні мови

Мякішева Н.Г., Думанська А.В., Шуміхіна О.В.

Думанська А.В.

10.

Хімія

Прокоп’єва О.В,  Довгалюк О.М., Бала Д.О.

Прокоп’єва О.В

11.

Російська мова

Завгородня І.Е., Макова Н.Ю., Шуміхіна О.В.,

Макова Н.Ю.

 

                                                                                                                                           Додаток № 2

 до наказу від ________ № _____

 

Склад оргкомітету

щодо проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у Херсонському навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства" Херсонської міської ради

 на 2014 - 15 н. р.

 

  1. Завгородня І.Е. – директор НВК;
  2.  Коннова О.Г. – заступник директора з НВР;
  3. Гнесюк І.С. – голова ради НВК, кер. МО вчителів природничо-оздоровчого та естетичного циклу, вчитель економіки;
  4. Думанська А.В. – заступник директора з виховної роботи, вчитель іноземної мови;
  5. Старунська Н.В. – кер. МО вчителів української мови та літератури;
  6.  Мякішева Н.Г. – кер. МО вчителів англійської мови;
  7. Прядко Л.С. – кер. секції вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін;
  8. Прокоп’єва О.В – кер. секції вчителів хімії, біології, географії;
  9. Коннова О. Г. - керівник секції вчителів інформатики;
  10. Чорнобрива О.Л. - голова батьківського комітету.                                                                                              

Переглядів: 266 | Додав: Ирина | Рейтинг: 5.0/2
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2016
Конструктор сайтів - uCoz