Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 21.09.2018, 16:21

Головна » 2018 » Вересень » 2 » Відзначаємо День Знань
Відзначаємо День Знань

Свято, яке завжди з нами

Ранок першого вересневого дня щороку повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці розквітають від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівного розмаїття  осінніх квітів. Це день, коли переплітаються разом ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість, очікування нового… Це наш край, наша країна відзначають  День знань –справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності.

І хоча літо 2018 року ніяк не хоче поступитися осені, спека першого вересня аж ніяк не вплинула на чудовий святковий настрій ліцеїстів, їх рідних та близьких, учителів.

Святкувати День Знань колектив ліцею гостинно запросила до університетської актової зали адміністрація Херсонського державного аграрного університету.

Як і годиться, на свято завітали шановні гості. Завідувач кафедри публічного управління та адміністрування, доктор економічних наук, доцент Херсонського державного аграрного університету Потравка Лариса Олександрівна щиро привітала колектив ліцею з початком нового навчального року. Вона  висловила впевненість, що співпраця ліцею та університету буде і надалі сприяти підвищенню рівня освіченості ліцеїстів та їх правильному вибору майбутнього фаху.

Наш  ліцей не тільки ростить, навчає, а ще прагне виховати здорову, активну, креативну, спортивну молодь. І саме з першого вересня ми не лише прокладаємо  шлях до країни знань, а й відкриваємо     «Олімпійський тиждень 2018». Адже, здорова молодь – запорука здорової нації. Наш ліцей по праву пишається спортивними досягненнями своїх вихованців з різноманітних видів спорту.

Зі словами привітання учнів – спортивної гордості ліцею та усього колективу виступив  Заслужений майстер спорту, срібний призер Олімпійських ігор, трикратний чемпіон світу, шестикратний призер чемпіонатів світу, багаторазовий чемпіон України, Голова Херсонського обласного відділення національного Олімпійського комітету України Кирсанов Сергій Федорович. Почесний гість подарував ліцею розкішну підбірку спортивної літератури, щоденники та зошити для п’ятикласників, футбольні та волейбольні м’ячі. А головне – запевнив, що  сприятиме подальшому розвитку спорту в ліцеї.

Завітали до ліцею на свято і наші захисники: заступник командира взводу «Херсон», капітан поліції Калініченко Володимир Іванович та сержанти поліції Дзюбаненко Максим Юрійович, Герасимчук Іван Олександрович, Шахов Владислав Геннадійович.  Щирими оплесками вітали їх усі присутні в залі, а потім ліцеїсти запросили гостей на класні години.

І,  звичайно ж, усіх присутніх привітала зі святом директор ліцею Завгородня Ірина Едуардівна. Вона відзначила, що цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Ірина Едуардівна  побажала  ліцеїстам  на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.

Дружня ліцейська родина кожного першого вересня  радо приймає у свої обійми п’ятикласників, таких красивих, здорових, активних! І саме їм разом з майбутніми випускниками було доручено дати перший дзвінок!

Отже, новий 2018-2019 навчальний рік стартував! Щастя всім, миру, добра та успіхів на шляху пізнання знань та мудрості!

Переглядів: 58 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0