Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 24.11.2017, 19:38

Головна » 2017 » Серпень » 31 » Вітаємо з Днем знань!
Вітаємо з Днем знань!

Шановні учителі, учні, батьки!

Щиро вітаємо Вас з початком нового навчального року!

День знань - справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Це – день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас.

Саме у День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх учителів, їх неоціненну роботу розуму і серця.

Усім, хто прийшов до нашого ліцею здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з учителями, зустріти добрих і надійних друзів.

Щирі вітання і найкращі побажання батькам ліцеїстів. Нехай наша спільна праця з виховання молоді дасть нашим ліцеїстам впевненість і свободу у виборі життєвого шляху, можливість домогтися успіху і реалізувати свої здібності.

У цей світлий день  бажаємо всім зберегти дитячу спрагу знань, юнацьку допитливість розуму і зрілість міркувань!

Зі святом 1-го вересня!

З повагою, директор, адміністрація та профспілковий комітет ЛЖЕП.

Переглядів: 29 | Додав: Ирина | Рейтинг: 5.0/1