Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 22.04.2018, 13:46

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту
Головна » 2015 » Грудень » 16 » Вітаємо з нагородою!
19:50
Вітаємо з нагородою!

        

Участь у конференції

 

11 грудня у м. Київ відбулася щорічна урочиста подія -  Національна конференція e-Twinning Plus в Україні 2015 (Підсумки року).

       Вчителі та директори шкіл з усіх областей України, що беруть активну участь в eTwinning Plus, були запрошені організаторами – PSA Ukraine. Учасниками конференції від м. Херсона були директор ЛЖЕП Завгородня І.Е. та заступник директора з виховної роботи, вчитель англійської мови, учасник проекту Думанська А.В.  

       У програмі конференції: підведення підсумків щодо розвитку та успіхів програми в Україні у 2015 році, майбутні плани; привітання від Заступника Міністра освіти та науки Хобзея П.К., корисні майстер-класи та виступи; нагородження найкращих проектів року та найактивніших вчителів; нетворкінг та обмін досвідом між учасниками програми.

          Думанська А.В. була нагороджена Дипломом за активну участь у проекті, а директору ліцею Завгородній І.Е. було вручено Подяку за підтримку вчителя – новатора.

          Участь у міжнародних проектах – це підвищення професійної майстерності вчителя, обмін педагогічними ідеями, методиками викладання, вдосконалення вмінь володіння іноземними мовами. Особисто для нас eTwinning – це унікальна платформа, яка дозволяє працювати індивідуально і творчо. Основні принципи  eTwinning: DISCOVER – CONNECT – COLLABORATE – PROGRESS стали для нас визначальними не лише в педагогічній діяльності, а й у щоденному житті.

 

Переглядів: 231 | Додав: KOP | Рейтинг: 5.0/2
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2018
Конструктор сайтів - uCoz