Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 22.10.2017, 11:03

Головна » 2017 » Вересень » 19 » Вітаємо з перемогою!
Вітаємо з перемогою!

Перші перемоги навчального року

Початок нового навчального року у Херсонському навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа  ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства" вже приніс радісну звістку про успіхи у пошуково-дослідницькій роботі.

Конкурсна комісія Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді «Мій рідний край», який вже 20 років успішно проводить Всеукраїнська громадська організація Союз українок, дякує педагогам-науковим керівникам за творчу співпрацю, виховання молодих науковців, дослідників, будівничих незалежної держави – України.

Особлива подяка висловлена учасникам ювілейного конкурсу 2016-2017 року учениці 11 класу Ліхтей Вікторії та її науковому керівникові, учителю історії Прядко Ларисі Степанівні. Робота Вікторії, присвячена історії створення мікрорайонів міста Херсона, у номінації «Краєзнавче дослідження» виборола ІІІ місце.

Щиро вітаємо Вікторію та її наставника – Ларису Степанівну – та зичимо їм подальших творчих злетів, миру та щасливої долі!

Категорія: Виховуємо патріота України | Переглядів: 25 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0