Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 15.12.2017, 03:44

Головна » 2017 » Жовтень » 1 » Вітаємо з перемогою!
Вітаємо з перемогою!

Ще одна перемога Вікторії Ліхтей!

26-27 вересня 2017 року Полтавським центром науково-технічної творчості учнівської молоді були проведені обласні відкриті очні змагання  учнівської молоді Полтавської області з радіозв'язку на коротких хвилях. Пiдтримати юних полтавчан прибула команда з Херсону.

Змагання проводились з метою підвищення рівня національно-патріотичного виховання дітей та молоді, активізації роботи колективних та індивідуальних аматорських радіостанцій, стимулювання творчого, інтелектуального, духовного, фізичного розвитку учнівської молоді та задоволення її потреб в творчій самореалізації, а також

- популяризації радіозв’язку на коротких хвилях серед учнівської молоді;

- підвищення рівня технічної та операторської майстерності радіо-спортсменів;

- пропаганди та популяризація технічних видів спорту серед учнівської та студентської молоді України;

- сприяння створення розвитку та збереженню мережі гуртків колективних радіостанцій в школах та позашкільних закладах.

У заході взяли  участь 23 вихованці та спостерігали за роботою юних радіоспортсменів 10 початківців – вихованців радіогуртків.

Вихованці змагалися за призові місця у вправах: телефонний тур (SSB), телефонний тур англійською мовою (SSB), телеграфний тур (CW), обмінюючись шестизначними номерами та позивними сигналами.

Працювали юні радіоспортсмени в очних змаганнях на коротких хвилях малопотужними радіостанціями "Карат", "Лавина" у діапазоні частот 1,870 – 1,920 МГц, набираючи якомога більше радіозв'язків з кореспондентами.

У  всіх трьох турах змагань наша ліцеїстка-одинадцятикласниця Ліхтей Вікторія виборола  всі перші місця у своїй підгрупі. Вітаємо Вікторію з черговою Victory і зичимо їй здійснення всіх планів та задумів!!!

Переглядів: 55 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0