Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 13.11.2018, 08:29

Головна » 2018 » Березень » 15 » Вітаємо з перемогою!
Вітаємо з перемогою!

Визначено кращий навчально-методичний матеріал                                                     туристсько-краєзнавчої тематики

Опубліковано в Новини

Нещодавно відбулося підбиття підсумків міського заочного конкурсу на кращий навчально-методичний матеріал туристсько-краєзнавчої тематики серед педагогів освітніх закладів міста.

Творчі роботи надали на конкурс вчителі, керівники гуртків від освітніх закладів №3, 5, 6, 9, 20, 27, 31, 36,  40, 50, 52, 57, НВК "Загальноосвітня школа ІІ ст. - ліцей журналістики, економіки та правознавства",  Будинок дитячої та юнацької творчості (3 роботи), Центр дитячої та юнацької творчості.

На розгляд журі представлено 17 робіт у трьох номінаціях: «Сценарії краєзнавчих заходів», «Розробки туристських маршрутів», «Методичні рекомендації».

За результатами конкурсу визначено переможців у кожній номінації:

І місце - гімназія№6, спеціалізована школа №57,НВК "Загальноосвітня школа ІІ ст. - ліцей журналістики, економіки та правознавства",Будинок дитячої та юнацької творчості (2 роботи);

ІІ місце  - заклади загальної середньої освіти №20, 31, 50, 52, Центр дитячої та юнацької творчості;

ІІІ місце  -  освітні заклади №3, 5, 27, 40.

Представлений у творчих розробках досвід вчителів – учасників конкурсу, буде узагальнено в збірнику кращих навчально-методичних матеріалів з туристсько-краєзнавчої тематики за видавництвом Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради.

Від нашого ліцею на конкурс було подано роботу учителя історії Лариси Степанівни Прядко: "Методична розробка заняття краєзнавчого гуртка "Козацькому роду нема переводу".   Вітаємо Ларису Степанівну з перемогою, зичимо їй міцного здоров'я і подальших творчих здобутків!

Переглядів: 67 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0