Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 22.05.2018, 01:47

Головна » 2018 » Квітень » 4 » Вітаємо з перемогою!
Вітаємо з перемогою!

Перемога у  міському конкурсі есе
                                                                                              «Мій Олесь Гончар»

У рамках відзначення 100-річчя від дня народження видатного українського письменника Олеся Гончара, життя якого пов’язано з Херсонщиною, департамент культури, туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації, КЗ «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара» Херсонської обласної ради та управління освіти Херсонської міської ради організували проведення конкурсу есе «Мій Олесь Гончар» серед дітей та молоді м. Херсона.

Від нашого ліцею на конкурс було надіслано роботу учениці 11 класу Філіпченко Олени.

За підсумками конкурсу  робота Олени отримала високу оцінку поважного журі та була відзначена  Дипломом ІІ ступеня.

А ще  Олена отримала у подарунок книгу онуки видатного письменника Лесі Гончар «Пам’ятниці предків», іменні ручку та флешку і сертифікат на придбання письмового приладдя у мережі магазинів БюроКрат.

Щиро вітаємо Олену та її наставника Старунську Наталію Василівну з перемогою! Зичимо творчого натхнення, подальших успіхів, здійснення всіх мрій та сподівань!

Переглядів: 34 | Додав: Ирина | Рейтинг: 5.0/1