Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 21.01.2019, 04:37

Головна » 2018 » Грудень » 19 » Вітаємо з перемогою!
Вітаємо з перемогою!

Перемога у  МАН

19 грудня   2018 року у Херсонському державному аграрному  університеті відбувся    І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Від нашого ліцею участь взяла Пустова Анна, учениця 9 класу, яка представила  свою  роботу «Аналіз впливу органічного добрива Біогель на процеси росту і розвитку однорічних садових квітів на прикладі чорнобривців розлогих». Науковий керівник Домарацька Світлана Іванівна.

Ліцеїстка достойно представили наш навчальний заклад, виявивши високий рівень знань з досліджуваної тематики, вміння вести наукову полеміку та виборола ІІ місце.

Щиро вітаємо Аню та її наставника,  зичимо їм міцного здоров’я, успіхів у подальшій дослідницько-пошуковій роботі та у досягненні поставлених цілей!

Переглядів: 41 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0

ліцей журналістики © 2019