Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 23.07.2017, 17:38

Головна » 2017 » Березень » 7 » Вітання колективу ліцею
Вітання колективу ліцею

Шановні освітяни! Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі дочки й онучки!

Сердечно вітаємо вас із прекрасним святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 березня!

Тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю, ніжністю, чарівністю та красою. Завдяки вашій життєвій силі, насназі та любові продовжується рід людський на землі.

Матір, сестра, кохана – поряд з усіма нами до останнього подиху. Від вас залежить добробут, затишок у домі й завтрашній день країни. Саме ви, дорогі жінки, надихаєте усіх нас на добрі справи.

Добрі й ласкаві, мужні й ранимі, хоробрі й тендітні, ви – найдорожче, що є в житті – Берегині домашнього вогнища, роду людського. Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.

Щиро бажаємо Вам, здоров'я, добробуту, успіхів і енергії. Нехай кожен новий день буде наповнений радістю, відчуттям весни – світлої і прекрасної. Нехай у нашій країні, у ваших родинах панує мир, любов і злагода.

Ю.М.Ніконов,

начальник управління освіти,

Г.М.,Гривняк,

голова профспілки