Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 19.12.2018, 17:41

Головна » 2018 » Грудень » 5 » Вивчаємо правила безпечної поведінки
Вивчаємо правила безпечної поведінки

У рамках місячника героїко-патріотичного виховання у ліцеї журналістики, економіки та правознавства  заплановано проведення заходів з попередження виникнення надзвичайних ситуацій, забезпечення безпеки дітей, запобігання травмування та загибелі від вибухонебезпечних предметів.

Для проведення тематичної лекції "Мінна безпека. Небезпечні знахідки та правила поведінки" було запрошено голову громадської організації ветеранів АТО «Українська єдність» Кравця Ігоря Анатолійовича.

Ігор Анатолійович продемонстрував  учням відео про причини і наслідки неправильного поводження з незнайомими предметами. Перегляд відео було доповнено демонстрацією  усіх видів мін, з якими можуть зустрітися учні на природі, під час відпочинку та просто на вулиці. Діти, оглядаючи  зібрані та вже знешкоджені експонати бойової зброї, мали змогу побачити, як у  реальності виглядає «цікава небезпека». Завдяки спілкуванню з Ігорем Анатолійовичем  ліцеїсти отримали цінні знання  правил поведінки у випадку виявлення  вибухонебезпечних предметів,  засвоїли, що треба робити та як реагувати, якщо побачив таку «знахідку».

А ще Ігор Анатолійович  подарував ліцею плакати та листівки-пам’ятки «Обережно! Небезпечні знахідки», які містять правила безпеки та алгоритм дій при знаходженні вибухонебезпечних предметів.

Колектив ліцею щиро вдячний Кравцю Ігореві Анатолійовичу за щирість та небайдужість при спілкування з дітьми, за  проведення такої важливої профілактичної та роз’яснювальної роботи, за активну співпрацю у вихованні підростаючого покоління.

Переглядів: 31 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0