Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 13.11.2018, 08:46

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту
Головна » 2018 » Березень » 15 » Всесвітній тиждень грошей
17:28
Всесвітній тиждень грошей

        Global Money Week у нашому ліцеї

       З 12 по 18 березня 2018 року Україна вшосте приєдналася до міжнародної ініціативи Global Money Week, в рамках якої у різних країнах світу відбуваються заходи для дітей та молоді з метою підвищення обізнаності про важливість фінансової освіти і фінансової інтеграції.

       Всесвітній тиждень грошей (Global Money Week) – міжнародна подія, спрямована на розширення можливостей молодого покоління для побудови упевненого і відповідального фінансового майбутнього.

       У нашому  ліцеї теж проводиться низка заходів.

       У 5 та 7 класах десятикласниці Глазкова Таня, Литвиненко Таня, Котельникова Даша  і Євсякова Женя  розповіли про пластикову тару та правила користування нею, показали, яку загрозу людям та оточуючому світу несе пластик, що не утилізується, показали, як правильно сортувати відходи, отримуючи при цьому доходи. Ще розгадували з учнями ребуси та загадки.

       Семикласники переглядали презентації про дивні гроші з усього світу, нові монети України та ювілейні монети. Десятикласники дізналися про функції грошей, їх властивості, види, про історію української гривні…

      А ще учні мають можливість ознайомитися з цікавою та корисною інформацією НБУ, прочитати новий номер газети «Економіх»...

        Учитель Фінансової грамотності Гнесюк І.С. презентувала слухачам курсів підвищення кваліфікації Херсонської академії неперервної освіти свої наробки з теми «Фінансові помилки, яких припускається більшість людей».

         Приєднуйтеся до участі у просвітницьких заходах заради підвищення рівня власної фінансової грамотності та споживчої культури!

$IMAGE4$

 

 

Переглядів: 74 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2018
Конструктор сайтів - uCoz