Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 20.11.2017, 14:57

Головна » 2017 » Жовтень » 23 » Всеукраїнські змагання з радіопеленгації
Всеукраїнські змагання з радіопеленгації

Змагання зі спортивної радіопеленгації

У середині жовтня на базі Херсонського Центру аматорської служби радіозв’язку в Олешківському районі Херсонської області  відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських змагань  учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації, в  яких   брали участь 14 команд (39 юних спортсменів) з Білозерського, Генічеського, Голопристанського, Каланчацького, Олешківського районів та міста Херсон.

Херсонські команди були представлені  Центром   позашкільної роботи і міжшкільним навчально-виробничим  комбінатом підпорядкованими управлінню освіти Херсонської міської ради.

Юні спортсмени продемонстрували глибокі знання з основ радіозв'язку та радіопеленгування, виконуючи  пошук передавачів у діапазоні 3,5-3,6 Мгц. У рамках змагань проводилась спортивна-технічна гра «Патріот» і військова естафета.

Команда вихованців Херсонського Центру позашкільної роботи посіла І командне місце. До її складу ввійшли – Данило Скорик, учень фізико-технічного ліцею і Вікторія Ліхтей, учениця НВК «Загальноосвітня школа ІІ ступеня, ліцей  журналістики, економіки та правознавства» (тренер команди Олександр Бала).

В особистому заліку переможцями стали херсонці: Вікторія Ліхтей (І місце), Даніїл Дубинець (І місце), Данило Скорик  (ІІ місце).

Управління освіти вітає юних спортсменів з перемогою у змаганнях зі спортивної радіопеленгації.

Переглядів: 34 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0