Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 22.05.2018, 01:48

Головна » 2018 » Березень » 26 » Всеукраїнський тиждень дитячого читання
Всеукраїнський тиждень дитячого читання

У вінок весняних свят гарно вплітається Всеукраїнський тиждень дитячого читання – свято, прикрашене дитячими дзвінкими голосами, сміхом, гумором і, звичайно ж, книгами.

Традиційно такий Тиждень стартував і у бібліотеці-філії 3 Херсонської централізованої бібліотечної системи. На святкове відкриття до бібліотеки було запрошено наших ліцеїстів – учнів 6-7 класів. Наші школярі –  діти читаючі, тому вони залюбки взяли участь в обговоренні питань, що стосуються книжок. Вони вмотивовано наголошували на  необхідності читання: книги – це джерело знань. З них можна дізнатися про нові відкриття, про історичні події.  Можна порівнювати зміст  книги та  фільму. З книгою можна подорожувати світами та епохами. Книга – це чудовий подарунок.  Можна самостійно обрати формат книги, її не треба заряджати. Приємно читати книжки  усією родиною.

Захід у бібліотеці  був надзвичайно яскравим і неймовірно захоплюючим. Він приніс дітям багато позитивних вражень, додав знань, а бібліотеці – нових друзів!

Переглядів: 35 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0