Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 24.11.2017, 19:47

Вшановуємо пам'ять

8 ТРАВНЯ -  ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

9 ТРАВНЯ - ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ

8 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення. У цей день країна вшановує подвиг українського народу, його визначний внесок у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлює повагу усім борцям проти нацизму, увічнює пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни.

Друга світова війна принесла з собою безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль. Ще до цих пір людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично кожної сім’ї на нашій рідній землі. Важко висловити те, що відчували наші батьки, діди, матері та бабусі, на очах яких відбувався весь жах однієї з найкривавіших воєн на нашій планеті.

У нашому ліцеї відбулася низка заходів по вшануванню пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни.

Представники колективу ліцею взяли участь у мітингу-реквіємі, що відбувся 8 травня біля пам’ятника Невідомому  Солдату на кладовищі Забалки, де покояться солдати, що загинули при визволенні Херсона.

Учні  старших класів відвідали вдома ветеранів, якими вони опікуються та яким вже важко приходити до ліцею на зустрічі.

У 5 класі  відбувся відкритий виховний захід "Ніхто не забутий, ніщо не забуте", на який було запрошено  гостя - заступника командира батальйону з морально-психологічного забезпечення
11 окремої бригади армійської авіації майора Коломійця Олександра Івановича. Учні читали  вітальні вірші, присвячені ветеранам другої світової війни  та воїнам АТО. Вони щиро побажали всім миру, добра  та злагоди. У свою чергу гість вручив дітям подарунки.

Ми маємо завжди пам’ятати великий подвиг нашого народу, щоденно піклуватися про живих учасників Другої світової війни та робити все, щоб зберегти життя і мир на Землі.

Категорія: Виховуємо патріота України | Переглядів: 53 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0