Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 18.02.2018, 23:09

Головна » 2018 » Січень » 29 » Вшановуємо пам'ять героїв Крут
Вшановуємо пам'ять героїв Крут

Герої Крут – борці за незалежність України

29 січня  2018 року українська громадськість відзначила День пам’яті героїв Крут. 100 років тому молоді захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху.

У ліцеї журналістики, економіки та правознавства щорічно цього дня проводиться низка заходів по вшануванню пам’яті юних добровольців студентів київських вузів та бійців вільного козацтва.

Цього року члени учнівського самоврядування  провели для ліцеїстів урок-реквієм, де розповіли про події тих героїчних днів. Нікого не залишили байдужими  слова поезії Павла Тичини:

«…На Аскольдовій могилі

Поховали їх —

Тридцять мучнів-українців,

Славних молодих…».

Пам’ять полеглих Героїв вшанували хвилиною мовчання та запаленими свічками.

Учасники уроку-реквієму підкреслили, що 29 січня 1918 року – це не лише день скорботи, а й день величі духу української нації. Подвиг героїв Крут  навічно вписаний до літопису боротьби за незалежність Вітчизни як одне із свідчень незламності духу українського народу, його вічного прагнення до волі і справедливості. Цей подвиг приклад, як не на словах, а на ділі любити рідну країну.  Нехай же він стане для всіх нас важливим уроком національної єдності та патріотизму.

Категорія: Виховуємо патріота України | Переглядів: 25 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0