Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 13.11.2018, 07:20

Головна » 2018 » Вересень » 2 » З Новим навчальним роком!
З Новим навчальним роком!

Дорогі діти, батьки, вчителі!     Прийміть найщиріші вітання з Днем Знань!

Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях. Не менш важливим він буде для майбутніх випускників, яким доведеться обирати професійну стезю. Яким буде їх вибір – залежить тільки від них.

Дорогі школярі, в усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті.

З усією теплотою серця цього дня висловлюємо слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.

Зі святом Вас!

Ю. М. Ніконов, начальник управління освіти Херсонської міської ради

Г. М. Гривняк, голова профспілки працівників освіти та науки м. Херсона

Т. Ю. Верещака, голова ГО «Асоціація працівників закладів освіти»