Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 24.07.2017, 21:44

Головна » 2017 » Січень » 19 » Захист робіт у МАН
Захист робіт у МАН

ПЕРЕМОГА У МАН

19 січня   2017 року у Херсонському державному аграрному  університеті відбувся    І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Від нашого ліцею участь взяли Макарова Владислава, учениця 11 класу, яка представила  свою  роботу на тему  «Інвестиційні можливості громадян на сучасному фінансовому ринку України» та Полієнко Маргарита, учениця 10 класу, яка досліджувала проблему легалізації заробітної плати в Україні.

Ліцеїстки достойно представили наш навчальний заклад, виявивши високий рівень знань з досліджуваної тематики, вміння вести наукову полеміку та вибороли ІІІ місця.

Щиро вітаємо наших переможців, зичимо їм успіху у навчанні, у подальшій дослідницько-пошуковій роботі та у досягненні поставлених цілей!

Переглядів: 75 | Додав: Ирина | Рейтинг: 5.0/1