Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 26.09.2017, 22:59

Головна » 2017 » Вересень » 10 » Завершення Олімпійського тижня
Завершення Олімпійського тижня

День здоров’я у Ботанічному саду

Олімпійський тиждень – 2017, що проводився  у   Херсонському ліцеї журналістики, економіки та правознавства  з 04 по 08 вересня, завершився незабутнім Днем здоров’я у Ботанічному саду, куди 8 вересня виїхав весь колектив навчального закладу.

Насичена пізнавальна, спортивна та краєзнавча програми, веселі ігри, душевні розмови за обідом, прекрасна погода - все це дало заряд енергії та гарного настрою ліцеїстам, учителям та батькам учнів.

Найбільше всіх захопила  гра-подорож «Цінуй і знай свій рідний край». Учням необхідно було пройти станції: Економіко-географічна, Психологічна, Історична,  Спортивна та Безпека життєдіяльності. Тут на них чекали питання, вікторини, загадки, «цікавинки із торбинки» і, звісно ж, подарунки за успішне виконання завдань.

Далі учні знайомилися з Ботанічним садом, грали в ігри, а у вільний час їли смачні бутерброди, грілися на сонечку, спілкувалися зі своїми друзями та вчителями.

Дещо стомлені, але сповнені позитивних емоцій, поверталися учні та вчителі до рідного ліцею. Ще довго збережуть вони у  своїй пам’яті  приємні спогади про цей чудовий осінній день.

Переглядів: 45 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0