Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 15.12.2017, 03:23

Головна » 2017 » Грудень » 7 » Збережемо природу рідного краю!
Збережемо природу рідного краю!

«Букет замість ялинки»

Новорічне свято нерозривно пов’язане в нашому уявленні із зеленою красунею — ялинкою, прикрашеною новорічними іграшками. Але створити відчуття свята, радісного очікування новорічного дива можна й без знищення дерев:  за допомогою цікавих композицій із підручного матеріалу.

У Херсоні  стало вже доброю традицією напередодні Новорічних свят проводити  міську виставку-конкурс новорічних композицій «Букет замість ялинки». Активно залучаються до цього конкурсу і наші ліцеїсти. Різноманіття робіт вражає витвором учнівської уяви, задумки та фантазії. І цього  році діти підійшли до конкурсу креативно та модерново.

За результатами шкільного конкурсу, який оцінювало компетентне журі,  перше місце вибороли учні 5-го та  8-го класів. На другому місці роботи учнів 9-го класу. Третє місце посіли роботи учнів 7-го класу.

Дякуємо всім учасникам конкурсу за небайдужість до проблем збереження природи нашого краю, за проявлену фантазію та працьовитість!

Переглядів: 18 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0