Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 19.12.2018, 17:50

Головна » 2018 » Грудень » 4 » Збережемо життя ялинкам!
Збережемо життя ялинкам!

Букет замість ялинки

Новорічне свято нерозривно пов’язане в нашому уявленні із зеленою красунею — ялинкою, прикрашеною новорічними іграшками. Але створити відчуття свята, радісного очікування новорічного дива можна й без знищення дерев:  за допомогою цікавих композицій із підручного матеріалу.

У Херсоні  стало вже доброю традицією напередодні Новорічних свят проводити  міську виставку-конкурс новорічних композицій «Букет замість ялинки». Активно залучаються до цього конкурсу і наші ліцеїсти. Різноманіття робіт вражає витвором учнівської уяви, задумки та фантазії. І цього  році діти підійшли до конкурсу креативно та модерново.

Дякуємо всім учасникам конкурсу за небайдужість до проблем збереження природи нашого краю, за проявлену фантазію та працьовитість!

Переглядів: 34 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0