Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 22.10.2017, 11:04

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту
Головна » 2014 » Травень » 1 » Зустріч з мером міста Херсона Миколаєнком Володимиром Васильовичем
08:32
Зустріч з мером міста Херсона Миколаєнком Володимиром Васильовичем

28 квітня 2014 року учнів нашого ліцею – майбутніх журналістів - запросили до міської ради. Нам випала  честь  зустрітися на робочому місці з виконуючим обов’язки мера нашого міста  Херсона  Миколаєнком Володимиром Васильовичем та взяти у нього  інтерв’ю. Окрім наших учнів на зустріч також прибули студенти факультету журналістики Херсонського державного університету. Метою зустрічі було надати можливість ліцеїстам та студентам  поставити питання, які турбують молодь (та й усіх мешканців Херсона).

Певна напруженість, що відчувалася на початку зустрічі, була вміло знята Володимиром  Васильовичем. На питання ліцеїстів «Чи доводиться Вам брехати людям?»  ми - учні ліцею - отримали залізне ”Ні!“. Після цього ми відчули себе більш розкутими. Ця щира  відповідь дала змогу задавати особисті питання: про шкільне життя та юнацькі роки Володимира Васильовича.  Богдан Чорнобривий, учень  10 класу,  дізнався, що улюбленим предметом Володимира Васильовича у школі була математика.

Після того, як  ліцеїсти поцікавилися про юність і шкільні роки Володимира Миколаєнка, наші кореспонденти взялися до роботи по-дорослому. Приємно усвідомлювати, що, незважаючи на досить юний вік, ліцеїсти вже мають свою громадянську позицію. Їх хвилюють проблеми благоустрою міста та стан  міських лікарень, турбота про літніх людей і ветеранів, архітектура міста та  розвиток культурно освітньої інфраструктури. Нашими наймолодшими кореспондентами було задано питання про ветеранів Великої Вітчизняної війни, задоволення їх соціальних потреб. Їх схвилював такий факт: наш одинадцяти класник  Половко В’ячеслав виявив двох ветеранів,  які навіть не були поставлені на облік. Володимир Васильович пообіцяв розглянути цю проблему та знайти вирішення. Кореспондентом Карповою Анною було озвучено питання про святкування Дня Перемоги та про бюджет цього свята. Відповідь порадувала присутніх: «Кошти у бюджеті є, сценарій свята уже готовий, буде урочистий парад, польова кухня та традиційний концерт». Наш кореспондент Анедченко Анастасія запитала про ”безкоштовні“ медикаменти для наших лікарень і чому вони зовсім не безкоштовні. Володимир Васильович пообіцяв, що він обов’язково поцікавиться цим індивідуальним випадком та розбереться із ситуацією, що склалася.

Було порушене питання про міське сміттєзвалище. Володимир Васильович зізнався, що це критична проблема і тому він приймає пропозиції для її вирішення.

Поцікавилися ліцеїсти і станом будівництва на місці колишнього  кінотеатру «Україна». Висловили свої думки з приводу існування мегамаркета «Суворовський»…  І, звичайно ж, користуючись нагодою, запитали про долю своєї Альма-матер. 10 квітня Володимир Васильович відвідав наш ліцей з робочим візитом та схвально відгукнувся про роботу колективу, порядок як у приміщеннях, так і  на прилеглій території. Тож і відповідь була оптимістичною: кошти на ремонт будівлі виділять, а значить ліцею бути!

Усі присутні "засипали" Володимира Васильовича різними питаннями, тому зустріч тривала більше години. Вона була б довшою, але на господаря кабінету чекали інші важливі справи.

Ми щиро вдячні Володимиру Васильовичу за запрошення. Сподіваємося, що цей діалог був проведений недарма, і нас - молодь Херсона - почули та вислухали, аби наше місто стало кращим!

 У кінці зустрічі ліцеїсти подарували Володимиру Васильовичу Миколаєнку газети та журнали нашого навчального закладу і диск із фільмами, які знімали наші учні.

Переглядів: 311 | Додав: licey | Рейтинг: 5.0/1
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2017
Конструктор сайтів - uCoz