Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 21.01.2019, 05:19

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту
Головна » 2018 » Грудень » 9 » Зустрічі з цікавими людьми
22:15
Зустрічі з цікавими людьми

                      Зустріч, сповнена  лірики та краси

       На запрошення колективу до Херсонського ліцею журналістики, економіки та правознавства завітав шановний гість, наш земляк, поет і художник, лауреат Шевченківської премії Анатолій Іванович Кичинський. Можна багато говорити про його звання, нагороди, досягнення, але хочеться відзначити найголовніше: Анатолій Іванович  –  людина надзвичайно щира, відкрита до спілкування, доброзичлива, мудра. З перших хвилин  слухачі були зачаровані його голосом, вмінням створити атмосферу довіри і взаєморозуміння.

          Десятикласники, багато з яких спрямовані на опанування основ журналістики, відкрили для себе силу поетичного слова. Анатолій Іванович розповів про таїну народження слова, на конкретних прикладах показав, як різняться поняття «рима», «вірші», «поезія», як поетичне слово впливає на душу людини. Ліцеїсти, затамувавши подих, слухали  не тільки вірші поета, а й мали чудову нагоду прослухати у запису кілька пісень на слова Кичинського. Це викликало океан емоцій: захоплення і здивування, радість і журбу, бо коли звучала пісня «В гості до мами», то годі було стримати сльози.

            Відкриттям для багатьох слухачів стало те, що Анатолій Іванович  є ще й професійним художником. А живопис його  –  це теж поезія, тільки написана пензлем на полотні. Від картин духмяно повіяло нашими таврійськими степами, і місяць над річкою справив не менше враження, ніж «Місячна ніч на Дніпрі» Куїнджі.

           Загалом це була не просто зустріч. Учні отримали урок людяності і добра, вміння знаходити спільну мову та відкривати свою душу і серце. А життя та творчість Анатолія Івановича Кичинського – це приклад справжнього патріотизму, про який не кричать на кожному кроці. Його знання історії рідного краю, повага до попередніх поколінь, гордість за людей таврійського краю, віра у майбутнє, прагнення зробити світ кращим, виховувати  почуття щирі та справжні – все це підтверджує, що він вірний син України.

             На завершення Анатолій Іванович подарував ліцею фотокопії своїх картин та отримав запрошення на наступні зустрічі, бо такого спілкування багато не буває.

Категорія: Виховуємо патріота України | Переглядів: 39 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2019
Конструктор сайтів - uCoz