Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 19.12.2018, 16:57

Головна » 2018 » Червень » 5 » Звіт директора НВК
Звіт директора НВК

Звіт директора ліцею перед громадськістю

05 червня 2018 року у ліцеї  відбувся звіт директора НВК Завгородньої І. Е. перед громадськістю про підсумки діяльності закладу у 2017-2018  навчальному році.

На зборах були присутні члени  батьківського комітету, представники громадськості міста, колектив ліцею.

Ірина Едуардівна глибоко проаналізувала результати навчальної та виховної діяльності, методичної роботи. Відзначила, що цього року ліцей значно покращив результати своєї діяльності. Окремо зупинилася на досягненнях вихованців та членів педагогічного колективу. Директор також окреслила коло питань, які потребують першочергового вирішення,  та  визначила завдання на новий навчальний рік. Детально зупинилася на господарській діяльності та звернула увагу присутніх на те, що  Публічний фінансовий звіт закладу розміщено на сайті  http://nvk-licey.ucoz.ua/index/batkivski_koshti/0-92.

За підсумками голосування діяльність керівника закладу, яку оцінювали присутні батьки та представники громадськості, визнано на достатньому рівні.

Ірина Едуардівна висловила подяку батькам та представникам громади міста за тісну співпрацю у вихованні дітей та взаєморозуміння.

Переглядів: 117 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0